O firmie MOVAX

MOVAX Oy jest fińską firmą, produkującą od 1993 roku, pod zastrzeżoną nazwą MOVAX, osprzęt i urządzenia montowane na wysięgnikach koparek. Głównym produktem są wibromłoty do grodzic, profili, rur i pali, sprzedane do ponad 60 państw na całym świecie.

Motto firmy Movax - "wydajność... dzięki innowacji" odzwierciedla się głównie w ścisłej współpracy działu R&D z najbardziej doświadczonymi użytkownikami wibromłotów. Nasi specjaliści dokładają największej staranności w rozpoznaniu realnych problemów na placu budowy w myśl zasady, że "wiedzieć jest lepiej, niż wierzyć". Ich spostrzeżenia i uwagi zawsze są najważniejszym kierunkiem rozwoju urządzeń, uzyskując w efekcie produkt umożliwiający wykonanie pracy szybciej, łatwiej i oszczędniej.

WSPOMAGAJĄC TWÓJ BIZNES

Czas jest obecnie najważniejszy na każdym placu budowy. Jednocześnie czas to pieniądz na wielu różnych płaszczyznach. Oznacza to, że używane maszyny i urządzenia muszą być najlepsze z możliwych. Dostawa ponad 1900 jednostek MOVAX od skutej lodem Syberii po gorącą i wilgotną puszczę Amazońską mówi sama za siebie. Tysiące prac zostało wykonane szybciej i wydajniej za pomocą urządzeń Movax.

SZYBKA I SPRAWNA DOSTAWA
Na skutek globalizacji, dzisiejszy świat jest mniejszy niż kiedykolwiek. Dla nas oznacza to, że możemy dostarczyć części zamienne w ciągu godzin w najdalszy zakątek świata, a nasi specjaliści szybko dotrą w miejsca, gdziekolwiek są potrzebni. Nasze szkolenia są stale dostępne dla klientów i dystrybutorów firmy Movax, aby pomagać im w poprawianiu jakości pracy i usług. Zdajemy sobie sprawę, że od klientów naszych klientów zależy nasza przyszłość. Dlatego dbamy o to, aby w firmach wykonawców wszystko
działało jak należy.

BADANIA I ROZWÓJ

Wciąż rozwijamy nasze technologie, aby znaleźć lepsze rozwiązania i podnieść poziom usług. Sposobem na osiąganie coraz lepszych wyników jest uważne słuchanie klientów, obserwacja rynku oraz stały rozwój produktów. Technologia firmy Movax uwzględnia nowe podejście do wykonywania określonych prac budowlanych. Chcemy, aby nasza wiedza na temat automatycznych układów sterowania służyła również operatorom maszyn. Najlepszym przykładem ciągłego rozwoju są najnowszej generacji systemy
elektronicznego sterowania, wprowadzone na rynek w 2015 roku.

INFRASTRUKTURA / BUDOWNICTWO
Rozwój infrastruktury jest jednym z najważniejszych wyznaczników wzrostu gospodarczego kraju. Żadne państwo nie osiągnie wysokiego poziomu gospodarczego przy niskim rozwoju budownictwa. To dlatego MY, którzy działamy w tej branży jesteśmy TYMI, którzy budują przyszłość. Mimo zmian koniunktury jesteśmy zawsze potrzebni. Jeden wyraźny trend jest obecnie bardzo widoczny – uczynienie placu budowy jeszcze bezpieczniejszym, co oznacza, że niezależnie od jego wielkości musi być odpowiednio zabezpieczony. Z naszego punktu widzenia, wibromłoty MOVAX będą się doskonale sprawdzać w tych warunkach, jako urządzenia szybkie, wydajne i łatwe do przezbrojenia.

SPECJALIZACJA
Nie chcemy być firmą, która produkuje prawie wszystko. Chcemy być firmą ekspercką, która wie jak można użyć koparki w najbardziej efektywny sposób na placu budowy. Tym właśnie jest i będzie MOVAX – specjalistą do Twoich usług. Naszą dewizą – nawet jeśli produkujemy najnowocześniejszy sprzęt budowlany – są podstawowe wartości; zawsze dotrzymywać słowa i stawiać potrzeby klienta na pierwszym miejscu.